Článek

SPRING BASSJAM 2022 NA HLUBÁKU

Letos bude dunět drumandbass areálem Na Hlubáku už popáté!

Loňský covidový ročník byl naprostý masakr, ale letos to posuneme ještě dál…

Připravili jsme 4 stage; Main stage na pláži a Šapitó budou zase patřit DnB, house a techno tradičně obsadí Bar stage a po loňské premiéře se letos vrací Badtekk stage, pro ty, kteří potřebují ještě větší nářez 🙂

Každý rok se snažíme splnit si nějaký hudební sen a posunout Spring BassJam zas o kousek dál. Letos ten sen má podobu bookingu žijící legendy, DJe a producenta, který pomohl vytvořit a definovat styly jungle a DnB. DJ Aphrodite se stal nejen prvním headlinerem SBJ2022, ale také pro letošní komplilaci vytvořil zbrusu nový track.

Letošní seznam headlinerů ale nabízí celou řadu jak zahraničních, tak domácích hostů v čele se Zombie Cats, Impak, Tobax a Highthere. Ze Španělska dorazí kluci z xxx crew DJs Dil Kashmir, Mr.Marble a Teravito.

Dohromady vystoupí na 80 DJs včetně domácích headlinerů Akira, Furious Freaks, Pixie, PRDK, Tony Terra, Symplex, X.Morph, Zigi SC a chybět nebude ani kompletní sestava DJs z domovské crew DrumCity – Dopamin, Farář, Hrounex, Maimris, Popelka, Roxteck, Underside, Vanish, Wallu a Kespa.

Samozřejmostí jsou špičkový zvuk a světla… Aby byl zážitek ještě intenzivnější, tak vizuální podobu doplníme o projekce a unikátní dekorace.

Vydáte se s námi na cestu do hlubin jihoamerických pralesů a na vrcholky And, které střeží starodávní Bohové a místní šamani provozují své ohňové rituály.

Vylepšení ale čeká i celý areál. Letos budou zastřešené všechny 4 stage! Bohatou nabídku barů doplníme o food truck zónu s kvalitní nabídkou jídel včetně snídaní.

V areálu je dost normálních toalet, tekoucí pitná voda a sprchy. Navyšujeme i počet zamykatelných skřínek, abyste měli své osobní věci v bezpečí.

Připraven je kemp s chatkami a velkým prostorem pro stany včetně velkokapacitního parkoviště.

Energii na večer můžete během dne načerpat ze sluníčka na pláži a třeba si k tomu půjčit nějaké sportovní vybavení.

V areálu bude možné platit kartou i cash.

A pokud nepojedete vlastním autem, tak můžete od autobusu a vlaku využit služeb smluvního dopravce za garantované ceny.

https://www.springbassjam.cz/

https://www.facebook.com/Springbassjam/

reklama
reklama
reklama