Článek

STREET FOOD A DJS RADIA 1 VE FOOD TRUCK POINTU V HOLEŠOVICKÉ TRŽNICI

Léto, delikátní street food, drinky nebo vychlazená řemeslná piva a k tomu Djs Radia 1. To je recept na pohodové „prázdninové“ večery ve Food Truck Pointu v Holešovické tržnici.

Počínaje tímto čtvrtkem, každých 14 dní zpestří djs Radia 1 letní večery ve foodtruckové zóně, kterou najdete hned vedle zeleninového trhu v Hale 22.

Sérii večerů odstartuje ve čtvrtek 13. července programový ředitel Zdeněk Lichnovský, kterého dobře znáte ze středečního pořadu Reflektor. Jako další se představí Jan Marek 27. července, akce trvá vždy od 18:00 do 21:00.

Složení foodtrucků je pestré, vaše chutě uspokojí luxusní Burgery a hranolky smažené v hovězím loji od Pavlo’s Truck, přičemž mnozí tyto klasické jednoduché burgery řadí k nejlepším v Praze, především pro vysokou kvalitu hovězího masa. Na výběr jsou dále quesadilly a bagely, s masem i ve verzi pro vegetariány od trucku Přívyes. Žízeň uhasí Truck Bar s výběre řemeslných piv z malých pivovarů, včetně šestistupňového letního speciálu. Asijskou klasiku, závitky, oblíbené bagety banh-mi, kari nebo bun-bo-nam-bo v klasické nebo verzi nabízí foodtruck Banh-mi-ba. Něco lehčího, kávu nebo prosecco si zase můžete dát u palačinkového trucku La Paletta, který nabízí sladké i slané verze a ledové osvěžení.

A pokud přijdete včas, do 19:00 stihnete ještě otevřený největší zeleninový trh ve městě v Hale 22, která právě přetéká lokální čerstvou úrodou, najdete tu bylinky, saláty, chřest, houby, ryby, maso, pečivo, veškerou sezonní zeleninu a ovoce, tedy aktuálně třešně, jahody, meruňky a všechno, na co si jen vzpomenete.

Tak vezměte rodinu a přátele a vyražte ve čtvrtek po práci do Tržnice na něco dobrého a užít si atmosféru letních industriálních Holešovic. Koncem července už můžete vyrazit také pěšky po nové lávce z Karlína. Food Truck Point je kromě těchto akcí otevřený každý den od 11:00 do 18:00.

Aktuální program čtvrtečních večerů najdete na Instagramu a Facebooku Holešovické tržnice.

reklama
reklama
reklama