Článek

LETOŠNÍ SYNAPSE KNOWLEDGE ODSTARTUJE ONLINE MASTERCLASS S EMIKOU

Poslední květnovou neděli bude zahájena šestá edice Synapse Knowledge, pravidelného setká(vá)ní hudebních tvůrců s cílem dlouhodobé podpory domácího i evropského hudebního podhoubí a nezávislé scény skrze série přednášek, workshopů, poslechových sessions a masterclassů.

Synapse Knowledge rozvíjí témata jako je branding a marketing v hudebním průmyslu, booking, užití umělé inteligence v hudební produkci, budování hudební kariéry, práce v profesionálním studiu, prostorový zvuk nebo machine learning a přináší také produkční tipy od samotných muzikantů a představuje jejich studio a live workflow.

Letošní ročník jsme kvůli nepředvídatelným pandemickým okolnostem rozložili do celého roku. Než se budeme moct potkat fyzicky, vykopáváme letošní edici online masterclassem s v Berlíně usazenou producentkou s českými kořeny — Emikou. Ta letos slaví 10 let od vydání svého eponymního debutu, na kterém spojila své klasické hudební vzdělání a nadšení pro elektronickou hudbu.

O své dosavadní kariéře, práci pro Native Instruments, posunu od elektroniky k orchestrálním nahrávkám, crowdfundingu, živém vystupování, ale i řešení aktuální pandemické situace bude Emika mluvit v neděli 30. května 2021 ve 20:00. Podrobnosti o průběhu přednášky zveřejníme co nevidět na našem webu a Facebookovém eventu.

Sledujte Emiku na: Facebooku / Instagramu / Patreonu / Twitteru

Masterclass s živým Q&A s účastníky proběhne online v anglickém jazyce bez tlumočení.

reklama
reklama
reklama