Článek Soutěž

TIMBER TIMBRE V PALÁCI AKROPOLIS

Timber Timbre (Kanada)

Timber Timbre přijíždí s dosud nejdokonalejším a nejpoutavějším albem Lovage, ve kterém se mu podařilo spojit zdánlivě nesourodé vlivy.

Pod názvem Timber Timbre se skrývá kanadský hudebník Taylor Kirk (kytara, zpěv), kterého na současném evropském turné doplní Mike Dubue (piáno, syntezátor, zpěv) a Adam Bradley Schreiber (bicí, perkuse). Kirk, se svou pověsti kazatele se zádumčivým hlasem, bývá přirovnáván k Nicku Caveovi nebo Johnnymu Cashovi. Po šesti letech vydává nové dlouhohrající album Lovage (vychází 6.10. 2023), v produkci svého spoluhráče Michaela Dubue. Jako inspirační zdroje Kirk uvádí bohatou zvukovou paletu Briana Wilsona a rozjímavou melancholii Leonarda Cohena, překvapivě i Sun Ra, Alice Coltrane nebo italské zpěváky Pino Daniele a Paolo Conte. 

Timber Timbre se konečně vracejí s novým plnohodnotným albem nazvaným „Lovage“ – dosud nejdokonalejším a nejpoutavějším albem Timber Timbre – což ovšem neznamená, že by Taylor Kirk pouze zdokonalil své pracovní postupy. Ve skutečnosti je „Lovage“ mistrovským dílem v dobré víře, protože Kirkovi se podařilo spojit nesourodé vlivy, které by se jinak zdály být vzájemně neslučitelné. Společně s producentem a inženýrem Michaelem Dubuem se mu podařilo sladit bohatou zvukovou paletu Briana Wilsona s rozjímavou melancholií Leonarda Cohena.

Více info https://rachot.cz/timber-timbre-2/

Timber Timbre přijíždí se svým albem Lovage do pražského Paláce Akropolis, kde vystoupí 4. 11. 2023.

Soutěž

V úterý 31.10. můžete soutěžit o dva vstupy na koncert.

Telefonní číslo do studia je 210 323 919. Cenu získá ten, kdo se jako první dovolá se správnou odpovědí.

Herní řád →
reklama
reklama
reklama