Článek Soutěž

TSHA VYSTOUPÍ POPRVÉ V PRAZE

Tsha představuje mladý a neotřelý pohled na sílu house music. Svou hudbu Teisha Matthews označuje za spletitou, eklektickou a emotivní. Na debutu Capricorn Sun (2022) nenuceně spojuje žánry a přináší prosluněnou směsici: neutuchající, živelnou a instinktivně taneční. Svými sety si získala klubové i festivalové publikum a brzy hodlá začít hrát s kapelou. V české premiéře vystoupí v Roxy v pátek 17/2.

„Tsha je dokonalým zrcadlovým obrazem hudby, kterou tvoří – feel good beaty, z nichž vyzařuje rozmar a pozitivita,” shrnuje Notion. Tsha je samouk s citem pro nakažlivou melodii. Vyrostla coby dcera raperky a sestra DJe. Mezi své inspirace řadí Kanye Westa anebo Bonobo. Ten její track Sacred zařadil na svůj mix pro Fabric a přes noc z ní udělal senzaci. Následný mix Fabric presents Tsha (2022) je drzou a chytlavou poctou žánru acid houseu, na němž si dala za cíl to, co pro ni udělal Bonobo, pro další.

Její debut Capricorn Sun vydaný u Ninja Tune kypí emocemi: od euforie, naděje až k extázi. „Líbí se mi myšlenka, že jsem Slunce v Kozorohu a jak moc se každá část znamení vztahuje ke mně a mé osobnosti. I na obalu alba jsem já s kůzlátky a každé kůzlátko má odpovídat určité části mé osobnosti,” řekla pro DJmag, „je to skoro jako kdybych album nazvala Tisha, ale jen jiným způsobem (…) Tohle jsem já, tohle je má hudba, tohle je má osobnost,“ hlásá.

Svými sety si získala klubové i festivalové publikum a brzy hodlá začít hrát s kapelou. V české premiéře vystoupí v Roxy v pátek 17/2.

∞ 23:00–01:00 Kewu

∞ 01:00–03:00 Tsha

∞ 03:00–05:30 Yannick

𝗟𝗜𝗩𝗘 𝗦𝗘𝗧: youtu.be/VG7ePskDBFM

𝗦𝗨𝗣𝗣𝗢𝗥𝗧: Kewu, Yannick

𝗧𝗜𝗖𝗞𝗘𝗧𝗦: 430 czk + fees www.ROXY.cz

instagram.com/tshamusic

tshamusic.com

facebook.com/TSHAMUSIC

Soutěž

Ve čtvrtek 16.2. můžete soutěžit o dva vstupy na koncert.

Telefonní číslo do studia je 210 323 919. Cenu získá ten, kdo se jako první dovolá se správnou odpovědí.

 

Herní řád →
reklama
reklama
reklama