Článek Soutěž

UNITED ISLANDS OF PRAGUE ZVE NA UNITED KLUBOVNU

Festival United Islands of Prague míří do pražských klubů, společně s Klubovnou připravují divokou žánrovou plavbu po klubech napříč Prahou pod názvem United Klubovna

Festival United Islands of Prague spojil síly s hudební médiem a movementem Klubovna a přináší společný projekt United Klubovna! Půjde o společnou sérii koncertů po pražských klubech, která od ledna do května 2024 do dosud nepříliš zavedených pražských klubů a prostor, přivede speciální tematické večery, které propojí interprety a fanoušky, napříč několika žánry. Celou patnáctku interpretů, line-up a předprodej vstupenek lze už teď najít na webu www.unitedklubovna.cz.

S festivalem United Islands of Prague už víc než 20 let představujeme nové a svěží hudební objevy, a české publikum má na našem festivalu skvělou možnost přijít na premiérové koncerty českých i zahraničních hvězd, které leckdy vůbec poprvé stojí na větších podiích. Jsem proto rád, že nové hudební objevy teď budeme moci ukazovat nejen na festivalu, ale díky spojení s Klubovnou i v pražských klubech po celý rok,” říká producent festivalu United Islands of Prague Martin Voňka.

Od ledna do května 2024 se uskuteční celkem pět koncertních tematických večerů v pěti různých místech – v Bowl Baru ve Vršovicích, v Chapeau Rouge na Starém Městě, v Beats From Basement na Krymské, v Ty Kávo na Smíchově a první série bude v květnu zakončena v klubu Elpíčko na Palmovce.

Jsme nesmírně poctěni, že se můžeme na tomto novém a zatím největším projektu, jehož jsme byli dosud součástí, podílet. Věřím, že půjde – jak po hudební, tak zážitkové stránce – o skvělé eventy. Line-up jsme poctivě selektovali a z jeho celkové podoby máme opravdu velkou radost. Promítají se do něj žánry, kterým jsme se vždycky primárně věnovali, ale chtěli jsme vykročit i novým směrem a začít se tuzemskou scénou zabývat jako celkem a nestát na místě. Snad se to povedlo. A hlavně, přijďte se mezi lednem až květnem do klubů přesvědčit sami. Bude to doslova divoká žánrová plavba napříč Prahou,“ říká s nadšením zakladatel webu Klubovna.net Michal Nguyen, známý v hudebním prostředí jako Gumi.

První event série United Klubovna zavede 27. ledna 2024 hudební fanoušky do vršovického Bowl Baru, který kromě specifického hudebního sálu nabízí také unikátní rampu. Můžete se těšit na trojici kapel, které vás spolehlivě strhnou k tanci, singalongům a moshpitu.

Vstupenky lze koupit za 150 korun na webu www.unitedklubovna.cz nebo v síti Ticketstream.

United Islands je mezinárodní hudební multižánrový festival, který se koná v Praze už od roku 2004. Festival se každý rok koná bez vstupného a představuje nové hudební objevy. Vedle toho nabízí bohatý nehudební program, který krom zábavy reflektuje aktuální společenská témata. V roce 2024 se uskuteční po jednadvacáté a to v termínu 3. a 4. května. Více na www.unitedislands.cz.

United Klubovna, to je showcase série koncertů, kterou dal společnými silami dohromady festival United Islands of Prague a hudební médium a movement Klubovna. Každý měsíc přivede speciální tematické večery do dosud nepříliš zavedených pražských klubů a prostor, kde propojí interprety a fanoušky napříč několika žánry. Více na www.unitedklubovna.cz.

Klubovna je pražské hudební médium a movevement, které v květnu 2023 oslavilo deset let své existence. Jedná se o hlavně o nadšence a fanoušky dobré hudby, kteří se snaží maximálně autenticky a aktuálně upozorňovat na nejnovější hudebně-společenské dění v mnoha otevřených kontextech. Více na www.klubovna.net.

Soutěž

V pondělí 11.3. můžete soutěžit o dva vstupy na tématický večer akce v termínu dle svého výběru.

Telefonní číslo do studia je 210 323 919. Cenu získá ten, kdo se jako první dovolá se správnou odpovědí.

 

Herní řád →
reklama
reklama
reklama