Článek

VIRTUÁLNÍ BĚH PRO PARAPLE 2022

Virtuální běh/jízda pro Paraple 2022: Registrace je již spuštěna, rozběhněte se v červnu pro dobrou věc.
Virtuální běh/jízda pro Paraple vstupuje do druhého ročníku. Celý červen můžete chodit, běhat, jezdit… Kdykoli a kdekoli. Nejenže zdoláte osobní rekordy či porazíte svoji lenost, ale především pomůžete Centru Paraple.

„Jsme moc rádi za další ročník Virtuálního běhu, který spojí lidi kdekoliv na planetě s touhou nejen sportovat, ale i pomoci, “ uvedl ředitel Centra Paraple David Lukeš. Vedle Virtuálního běhu je pro všechny zájemce připraven také oblíbený Běh pro Paraple. Prezident Centra Paraple Zdeněk Svěrák zahájí 22. ročník benefičnímsportovně-společenské akce, plné zábavy pro dospělé i děti 4. června v Malešickém parku v Praze 10. Běh pro Paraple je tradiční příležitostí k setkání s přáteli a příznivci Centra Paraple. V rámci akce vystoupí známý tanečník Stardance Dominik Vodička s taneční skupinou Tanec s láskou, zpěvačka Markéta Konvičková a Annabelle, kapela Timudej a Gingerhead i akrobatický soubor Losers Cirque Company. Ti povedou pro návštěvníky workshop na trampolínách, pro děti budou připravena skákadla, nafukovací bludiště, virtuální realita, canisterapie a mnoho dalšího.
Virtuální běh/jízda pro Paraple, bez omezení místa a času, je projektem Centra Paraple určeným pro všechny vrcholové i rekreační sportovce. Charitativní akce je založena na nastavení osobní výzvy, kterou se účastník snaží splnit od 1. do 30.června. Kilometry, které účastníci uběhnou, ujedou nebo ujdou, zaznamená každému jeho oblíbená sportovní aplikace.

Výtěžek ze startovného Virtuálního běhu/jízdy pro Paraple 2022 bude použit na dofinancování pomoci Centra Paraple lidem na vozíku. Činnost Centra Paraple zahrnuje sociální rehabilitaci – komplexně propracovaný systém péče, pomoci, podpory a terapeutického působení multidisciplinárního týmu. Startovné v hodnotě 200 Kč zahrnuje startovní číslo a diplom. Centrum Paraple můžete podpořit v plné výši zakoupením funkční čelenky nebo nákrčníku Alpine Pro.
Slavnostní vyhlášení výsledků za zdolané kilometry se uskuteční 21. července v rámci společenské akce Sejdeme se na zahradě ve venkovních prostorech Centra Paraple.
Více na www.behproparaple .


CENTRUM PARAPLE je obecně prospěšná společnost založená Zdeňkem Svěrákem a občanským sdružením Svaz paraplegiků. Od roku 1994 pomáhá lidem na vozíku po poškození míchy a jejich rodinám zvládnout těžkou životní situaci.
Paraple je oporou nejen během prvních měsíců v nové situaci, ale kdykoliv v průběhu života.

reklama
reklama
reklama