Článek Rozhovor

VÝSTAVA FOTEK TOMÁŠE HAVLA V PALLADIU

NC Palladium Praha, první podzemní podlaží

Panelová diskuse a setkání s Tomášem Havlem 8.11.2021 v 17:00

Výstava trvá do 21.11.2021

V pražském Palladiu nyní vystavuje fotografie jeden z nejvíce oceňovaných tuzemských krajinářů Tomáš Havel. Snímky zachycující jeho osobitým stylem krásu  známých i méně známých míst Německa budou k vidění v prvním podzemním podlaží nákupního centra až do poloviny listopadu.

V pondělí 8.11.2021 proběhne v prostorách výstavy panelová diskuse s Tomášem Havlem a s dalšími populárními cestovateli,  kterými jsou Teru Menclová, Jakub Fišer a Hynek Hampl. Těšit se můžete na povídání o jejich zážitcích z rajzování po Německu.

Výstava je pořádána ve spolupráci s Německou turistickou centrálou a je součástí projektu Rajzujeme, který si klade za cíl prezentovat Německo jako atraktivní turistickou destinaci. Deset fotografií představuje zemi našich západních sousedů jako kraj plný hor, jezer i zajímavých pamětihodností. Od zapadajícím sluncem zbarvených skal Saského Švýcarska, přes tajuplný Sprévský les či historické Řezno, až po slavné jezero Königssee, ukrývající se časně ráno pod přikrývkou z mraků. Fotografie Tomáše Havla okouzlují, inspirují i přivádějí k zamyšlení nad  vztahem člověka k přírodě a životnímu prostředí.

O DZT:

Německá turistická centrála (DZT) je národním úřadem cestovního ruchu s hlavním sídlem ve Frankfurtu nad Mohanem. Z pověření Spolkového ministerstva hospodářství a energie zastupuje Německo jako zemi cestovního ruchu a na základě rozhodnutí Německého spolkového sněmu je tímto ministerstvem podporována. DZT vyvíjí a komunikuje strategie a produkty, aby nadále budovala kladnou image německých turistických destinací v zahraničí a podporovala cestovní ruch do Německa. 

DZT reaguje na výzvy, které představuje pandemie Covid 19, třídílnou strategií obnovy:

  • Zvýšení povědomí o značce a zostření profilu značky Turistická země Německo
  • Řízení vztahů a přenos know-how k podpoře středních společností utvářející cestovní ruch
  • Cíleně orientovaný průzkum trhu a analýza dopadu koronavirové pandemie jako základ pro jednání založené na důkazech

DZT se zavázala udržovat dialog se zákazníky v dobách krize prostřednictvím anticyklického marketingu, začlenění změněných preferencí do komunikace, projevování empatie a vytváření inspirace.

O Tomáši Havlovi:

Drobná postava obklopená majestátní krajinou. Jakoby připomínala, že člověk a jeho problémy jsou ve srovnání s velikostí naší planety bezvýznamné. Fotografický rukopis Tomáše Havla vynesl tomuto mladému outdoorovému nadšenci řadu cen a spolupráci s proslulými značkami po celém světě. Jeho snímky pravidelně zdobí stránky publikací National Geographic, Discovery a dokonce i NASA. Na sociálních sítích Havla sleduje téměř dvě stě tisíc fanoušků.

https://www.tomashavel.com/

Rozhovor

5.11.2021 17:00

O výstavě si s Tomášem Havlem budeme povídat v pátek 5.11. v 17 hodin.

reklama
reklama
reklama