Článek Soutěž

WELLWET V HOLEŠOVICKÉ TRŽNICI

WELLWETツmeets Neon by Nature w/ Âme Live

Po té, co se WELLWET letos v únoru konal v Mexiku a v Los Angeles, se s dalším večírkem vracíme do Prahy. V pátek 13. října vytvoříme tropickou džungli v duchu Neon by Nature ve dvoupatrovém prostoru Haly 17 v Holešovické tržnici, kam jsme pozvali představitele berlínského labelu Innervisions, producenta a DJe Âme. Jeho house a techno s minimalistickými prvky doplní šamanský set od Dash a rezidenti večírku WELLWET Ark3r a De Mode. Pohlcující světelná a vizuální show promění prostory haly v magický svět plný barevných masek, tance a skvělé hudby.

Pod jménem Âme Live vystupuje Frank Wiedemann, již po dvě dekády jeden z nejpopulárnějších německých producentů a DJ’s. Hraje v renomovaných klubech, jako je Berghain nebo Fabric, na velkých festivalech a dalších místech po celém světě. Frank ve svých live setech spojuje vlivy Detroitu, Chicaga, New Yorku, Berlína a Paříže do jedinečného a oduševnělého stylu klubové hudby. Jeho vystoupení obvykle zahrnují nejen vlastní skladby, ale také improvizace. Společně s Kristianem Beyerem (druhou polovinou dua Âme) a Dixonem založili slavné elektronické vydavatelství Innervisions.

WELLWET doplní šamanka Dash – zkušená pražská Djka známá pro své podmanivé sety. Její styl čerpá inspiraci z kmenových přírodních a šamanských prvků; výsledný jedinečný zvuk si získal přízeň na široké mezinárodní scéně. Dash pracuje s různými subžánry techna, minimalu, house a ambientní hudby. V poslední době experimentuje s vlastní tvorbou a do hybridních setů začleňuje řadu vlastní nahrávek.

Akci doprovodí známí rezidenti WELLWET večírků: hudební inženýři Ark3r a De Mode. Oba budou sdílet inspirace ze svých zahraničních cest a doprovodí tak hosty skrze neonovou džungli.

Come velvet, leave well wet!

13. října, 22:00 – 5:00
Hala 17, Holešovická tržnice

Bubenské nábřeží 306/13

170 04 Praha 7

Dresscode: džungle

Vstupenky jsou k dispozici v předprodeji na GoOut za 500 Kč, na místě za 600 Kč.

Podrobné info s ukázkami tvorby zastoupených umělců a umělkyň najdete na události na Facebooku.

Soutěž

Ve středu 11.10. můžete soutěžit o dva vstupy na akci.

Telefonní číslo do studia je 210 323 919. Cenu získá ten, kdo se jako první dovolá se správnou odpovědí.

Herní řád →
reklama
reklama
reklama