Článek Rozhovor

WWW NEUROBEAT A JOSEF SEDLOŇ VE FUTURU

WWW Neurobeat

+ DJ Josef Sedloň

21. 10. 2022 doors 20 start 21
Futurum Music Bar


Vstupenky na webu Futurum Music Baru a GoOut.cz https://futurum.musicbar.cz/program/www-neurobeat-dj-josef-sedlon/

WWW Neurobeat se svým jediným podzimním vystoupením v Praze zahalí Futurum do experimentálně hip-hopového hávu. Otěže po nich do ranních hodin převezme DJ Josef Sedloň. Tato noc nejen že nebude krátká, ale bude jedinečná!

Ondřej Sifon Anděra:
Zvu vás na jediný podzimní pražský koncert naší kapely WWW Neurobeat a DJ set Josefa Sedloně do klubu se skvělým zvukem – do legendárního Futura.
Zahrajeme průřez všemi našimi alby a kompilovat budeme skladby, které se dlouho živě neobjevily.
Jsem moc rád, že moje přání a výzvu na hraní po našem koncertě přijal právě DJ Josef Sedloň, protože jeho osobnost, jakož i turntablistický um a ohromný přehled v moderní elektronické hudbě obdivuji mnoho let.
Po jednom z našich nedávných koncertů jsme byli s Milesou pekelně znaveni a tudíž připraveni se vzájemně odtáhnout na hotel a upadnout do kómatu, ovšem na stage náhle nastoupil DJ Josef Sedloň. Hned první jeho mix byl chvatem, který srazil nenápadně únavu k zemi, druhý nám zapálil kýžené postele a další už nám roztančil všechny kosti v těle i proti naší vůli. A na tu protančenou noc (s rohlíkem v obličeji a electric boogie záchvaty) pod hudebními čáry Josefa Sedloně jen tak nezapomeneme…

Sety DJ Josefa Sedloně jsou pro mne vždy dávkou energické, chytré a překvapivé muziky, osobitě a virtuózně míchané a gradované.

Tedy – doražte do Futura na vystoupení WWW Neurobeat a DJ Josefa Sedloně si zapálit slunce uprostřed noci a protančit boty, čepice i rukavice!

Josef Sedloň:
Projekt WWW sleduju na hudební scéně téměř od počátku a vždy mě hudebně oslovoval svou originalitou, inteligentními texty s určitou poetikou i angažovaností. Jejich koncerty jsou vždy ojedinělým zážitkem srovnatelným s atomovou explozí a musím říct, že je to pro mě čest si s nimi zahrát.

Rozhovor

18.10.2022 17:00

S WWW si budeme povídat v úterý 18.10. v 17 hodin.

reklama
reklama
reklama