Článek Rozhovor Soutěž

ZOLA BLOOD

Členové synthpopové skupiny Zola Blood pochází z Británie a dohromady se dali v roce 2013. Po sérii prvních výrazných skladeb včetně písně Meridian si kapely všiml manažer legendárních Talk Talk K

Čerstvě ohlášené koncerty doplňuje taky synthpopová formace Zola Blood, jejíž citlivé skladby jsou díky vydařeným remixům populární i na taneční scéně. Svou pražskou premiéru si britská čtveřice odbyte 12. května v Café V lese. Vstupenky na oba koncerty budou v prodeji od 31. ledna na fource.cz a u prodejců GoOut.cz a Ticketmaster.

Členové synthpopové skupiny Zola Blood pochází z různých koutů Británie a dohromady se dali, až když se všichni přestěhovali v roce 2013 do jižního Londýna. Po sérii prvních výrazných skladeb včetně písně Meridian, kterou berlínský producent Applescal zremixoval pro youtubový kanál Majestic, si kapely všiml manažer legendárních Talk Talk Keith Aspden, který v té době pracoval pro label Pond Life Songs. Na novém vydavatelství vydala kapela první EP i svůj průlomový hit Pay Out. Na dlouhohrající debut Infinite Games si fanoušci museli počkat až do roku 2017, kapela se totiž rozhodla osamostatnit a desku vydat svépomocí. Na letošní rok chystá čtveřice muzikantů nové EP.

Vstupenky: https://fource.cz/cs/events/Zola-blood-20/

FB událost: https://www.facebook.com/events/618590612042937/

Rozhovor

18.4.2022 14:00

Se skupinou Zola Blood si na Radiu 1 budeme povídat v pondělí 18.4. od 14:00.

Soutěž

V úterý 19.4. můžete soutěžit o dvě vstupenky na dnešní koncert Zola Blood v Rock Café Praha.

Telefonní číslo do studia je 210 323 919. Cenu získá ten, kdo se jako první dovolá se správnou odpovědí.

Herní řád →
reklama
reklama
reklama