Článek Zpravodajství

ZPRAVODAJSTVÍ KARLOVARSKÉ BUBLINKY Z MFF KARLOVY VARY

Radio 1 posluchačům nabídne zpravodajství Karlovarské bublinky z 55. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. Největší domácí filmová přehlídka proběhne od 20. do 28. srpna 2021. Zpravodajství Karlovarské bublinky budou přímo z místa konání připravovat Jan Marek a Pierre Urban.

Zpravodajství přinese aktuální novinky z festivalového dění, krátké rozhovory s hosty festivalu, pozvánky na jednotlivé filmové sekce a informace o dalších akcích v rámci doprovodných programů. Radio 1 ho posluchačům nabídne od neděle 22. do soboty 28. srpna, a to vždy v 11 hodin v premiéře a v 16 hodin v repríze. Denně bude také od 11 hodin k dispozici jako podcast na Spotify a Apple, a to na adrese: https://www.spreaker.com/show/festivalove-zpravodajstvi-radia-1.

Mezinárodní filmový festival Karlovy Vary je největší filmový festival v České republice a nejprestižnější filmový festival ve střední a východní Evropě. Festival představí každoročně na 200 filmů z celého světa a pravidelně se na něm objevují slavní a významní filmoví tvůrci. Letos mezi jeho hosty bude například britský herec, držitel dvou Oscarů, Evropské filmové ceny a více než 40 dalších ocenění, Michael Caine, který převezme křišťálový globus za mimořádný umělecký přínos světové kinematografii. Festival přivítá také slavného amerického herce, producenta a hudebníka Johnnyho Deppa. Americký herec, režisér a spisovatel Ethan Hawke převezme Cenu prezidenta MFF Karlovy Vary a osobně uvede thriller Paula Schradera Zoufalství a naděje, v němž famózně ztvárnil postavu kněze procházejícího krizí víry. Více informací o MFF Karlovy Vary najdete na www.kviff.com

Karlovarské bublinky Vám přináší Brut. – Wines & Oysters – vinný a ústřicový bar na Letné. Pohodová atmosféra, biodynamická vína a prosecca, famózní ústřice. brutkoncept.cz

Zpravodajství

Zpravodajství vysíláme od neděle 22. do soboty 28. srpna, a to vždy v 11 hodin v premiéře a v 16 hodin v repríze. Denně je také od 11 hodin k dispozici jako podcast na Spotify a Apple.

reklama
reklama
reklama